.

.::. Mermer ve Beton Silme Makinası (800'lük, 3 Kafa) .::.

.

.

BDS 800BS-3E manuel Profesyonel Beton Silim Makinesi; High Tech Grinding’ in BDS-800BS 3E makinesi 3 kafalı, 800mm çalışma enine sahip bir beton silim ve parlatma makinesidir.


6. nesil olan bu makine gün geçtikçe geliştirilmektedir. 650 kg ağırlığıyla, makine  muazzam bir kafa basıncına ve makinenin kolaylıklıkla kontrol edilmesini ve dengeli bir uygulama yapılmasına olanak tanıyan karşı dönüşlü kafalara sahiptir. Operatörün makineleri zemine doğru iterek vücudunu zorlamadığı ve kablo ile vakum hortumu yönetimi, vakum işlevini kontrol etme ve zemini kontrol etme gibi ilgili görevlere odaklanabileceği anlamına gelir.


Kafa hızı ayarı, kontrolü ve acil durdurma butonu  ile makinenin kolay  kontrol edilmesini sağlar. Makine belli bir yöne doğru ayarladıktan sonra kullanıcı makineyi durduruncaya kadar bu şekilde ilerlemeye devam eder. Kontrollerin sürekli olarak pozisyonda tutulmasına gerek kalmaz. herhangi bir engel ile karşılaşırsanız makineyi durdurabilir veya müdahale ederek yön değiştirebilirsiniz. 


Diğer Özellikleri; Hareket sistemi kayış ile sağlanır. Daha iyi bir silim ve dengeli sağlar. 3 kafadan oluşmaktadır. 0-1500 RMP dönüş hızına sahip kafalar ve 300 RMP dönüş hızına sahip ana diske sahiptir. Kolay ayarlanabilir kol sistemi, makinenin arkasına doğru indirerek rahat ayar yapabilinmektesir. Uluslararası geçerliğe sahip 11 KW motoru bulunmaktadır. 2 yıl garanti süreleri vardır.  Yedek parçaları mevcut olup, servis mevcuttur.

HEMEN ARA