.

.::. FİRMA PROFİLİ .::.

.

BDS MAKİNA; Antalya'da Makina tasarım ve makina imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.


Üretici firma olan firmamız, üretimini yaptığı makina ve ekipmanları ülkemizin her köşesine pazarlamaktadır.


Hizmet verdiğimiz makina imalat sektöründe, şikayet edilen bir firma değil, teşekkür edilen bir firma konumunda olup, müşteri beğenisi tek vaz geçilmez düsturumuzdur.


Ürün Halkamızın İçinde;


Muz ağacı öğütme makinası, dal parçalama ve öğütme makinası, çoklu tomruk ve ağaç dilimleme makinası, mermer silim makinası, mozaik ve beton silme makinası ile diğer makina ve ekipmanlar yer almaktadır.


Çalışmalarımızı yaparken müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Başarımızı devamlı kılmak için kaliteli, güvenilir, gerçekleşen teknolojik gelişmeleri her zaman takip ederek yenilikçi duruşumuzdan ödün vermeden ilerlemeyi ilke edindik. Bu sayede müşterilerimizin güvenini ve firmamızdan memnun ayrılmalarını sağlamadaki başarımızın giderek artmasını ve müşteri portföyünün de giderek genişlemesini sağlamayı umut ediyoruz.


Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek mühendislik düzeyinde hizmet sunuyoruz. İşlerinde uzman ve deneyimli personellerimizle çözüm odaklı yaklaşımımızla üretimlerimize devam ediyoruz.
HEMEN ARA

beton silme makinası, mozaik silme makinaları, mermer silme makinası, silim makineleri, beton silim makinası, zemin temizleme makinaları, yer silme makinası, beton silim makineleri